Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kas gali dalyvauti jūsų pirmosios pagalbos mokymuose?
Mūsų mokymuose gali dalyvauti visi – tiek pavieniai asmenys, tiek įmonių ar įstaigų darbuotojai. Neretai mus pasikviečia ir švenčių proga! Visa šeima, kartais ir giminė išmokta gelbėti gyvybę. Vis dažniau tai tampa ir nepilnamečių šventės dalimi. Programas adaptavome pagal amžių ir aktualumą.
2. Ar jūsų išduodamas pažymėjimas galioja vairuotojams?
Taip, mūsų pažymėjimas atitinka Lietuvos Respublikos reikalavimus ir tinka norintiems gauti vairuotojo pažymėjimą.
3. Kiek laiko trunka mokymai?
Standartiniai mokymai trunka 3-4 valandas. Tačiau turime ir išplėstinį kursą, kuris užtrunka iki 5 val. Galime pritaikyti trukmę pagal kliento poreikius, didindami arba mažindami lektorių skaičių.
4. Kaip galiu užsiregistruoti į mokymus?
Registruotis galite užpildydami registracijos formą mūsų svetainėje arba susisiekę telefonu / el. paštu, nurodytu kontaktų skiltyje.
5. Ar organizuojate mokymus įmonėms?
Taip, organizuojame mokymus įmonių kolektyvams visoje Lietuvoje – jums niekur vykti nereikia, nes atvykstame su visa įramga mes.
6. Kiek kainuoja mokymai?
Kaina priklauso nuo grupės dydžio ir mokymų pobūdžio. Tikslią kainą pateikiame individualiai, gavę užklausą, apie 16,5 eur. asmeniui.
7. Ar galima mokytis nuotoliniu būdu?
Taip, siūlome hibridinį mokymų modelį – teorinę dalį galite išklausyti nuotoliniu būdu, o praktinę – atyksime ir išmoksime.
8. Kas veda mokymus?
Mokymus veda kvalifikuoti sveikatos priežiūros specialistai, paramedikai, karo medikai, mokslų daktarai, turintys ilgametę patirtį pirmosios pagalbos srityje.
9. Ką gausiu po mokymų?
Baigus mokymus išduodame pažymėjimą (lietuvių arba anglų kalba), kuris galioja 2–5 metus, priklausomai nuo paskirties.
10. Ar reikia pasiruošti prieš mokymus?
Specialaus pasiruošimo nereikia. Rekomenduojame dėvėti patogią aprangą.
11.Ar atsivežate į įmonę reikiamą įrangą su savimi, ar įmonėms reikia kažką išsinuomuoti?
Ne, visiškai viską, įskaitant multimediją bei pirmos pagalbos inventorių atsivežame patys. Įmonių prašome turėti tuščią patalpą, tik su puslankiu išdėliotomis kėdėmis.
12.Ar po mokymų turėsiu pareigą visada padėti ir ar būsiu baudžiamas, jei nepadėsiu?
Vien todėl, kad baigėte pirmosios pagalbos mokymus, papildoma atsakomybė neatsiranda. Tačiau Lietuvos įstatymai numato, kad kiekvienas žmogus privalo padėti kitam, kai gresia pavojus gyvybei – jei tai saugu daryti. Jei žmogus visiškai nieko nedaro ir palieka sužeistą ar mirštantį be jokios pagalbos, gali grėsti atsakomybė. Mokymai tam ir skirti – kad žinotumėt, ką daryti, ir nebijotumėt padėti. Tik žinodami jaučiamės drąsiau.
13.O jei suteikdamas pirmąją pagalbą padarysiu kažką ne taip ir pakenksiu žmogui?
Nesijaudinkite – jei nuoširdžiai stengiatės padėti ir elgiatės pagal žinias bei situaciją, teisiškai nesate baudžiamas net jei kažkas nepavyksta. Lietuvos įstatymai saugo tuos, kurie bando padėti. Blogiausia, ką galima padaryti – tai nedaryti nieko.
Pirmoji pagalba – tai ne profesionalus gydymas, o paprasti veiksmai, kurie gali išgelbėti gyvybę iki atvykstant medikams. Ir net jei padarysite klaidą, svarbu tai, kad bandėte.
gray computer monitor

Kontaktai

Neradote atsakymo? Susisiekite, pakonsultuosime.